Croatija Freiburg je trećom pobjedom protiv VfR Merzhausena 4:0 izbila na prvo mjesto na tablici skupine A. Već u šestoj minuti nakon izvedenog kornera u gužvi se najbolje snašao Rui Neves i dao gol za 1:0. Nakon vodstva Croatija nije stala, naprotiv, stvorila je još par prilika. U 12. minuti, u solo prodoru, Gojko Ostojić postiže svoj prvi gol ove sezone. Sjajno odigrano prvo poluvrijeme igrači Croatije su nastavili u drugom dijelu i nisu dozvoljavali VfR Merzhausenu da dođu u priliku za gol. Nakon ubačaja lopte iz kornera na drugu stativu, Gojko Ostojić glavom postiže svoj drugi gol na utakmici i na taj način osigurava mirniji nastavak utakmice. Pred kraj, u 76. minuti, Markus Marić postavlja konačni rezultat 4:0. SC Croatija je igrala u sastavu:1.Andrija Pehar, 2.Franz Viola, 3.Ivan Novaković, 4.Grgo Milardović, 5. Rui Manuel, 6. Stjepan Milardović, 7.Marcus Marić, 8.Robert  Mijadinović, 9. Gojko Ostojić,  10.Nedeljko Novaković,11. Thomas Rees (Reesić), 12.Ivica Tolić, 13.Blago Džajkić. Tablicu i ostale rezultate mozete vidjeti OVDJE