Jučer je Croatia Freiburg odigrala svoju prvu utakmicu, nerješeno 2:2 protiv SG Wolfenweiler/Ebringe. Predmoć u prvih pola sata urodio je plodom tek u 24 minuti golom Ivana Grbavca. Nakon toga protivnik dolazi u prvu pravu priliku i poravnava rezultat u 31 minuti na 1:1. Nepunih pet minuta i drugu priliku u 35 minuti SG Wolfenweiler/Ebringe pretvaraju u vodstvo 2:1. Sa tim rezultatom se otišlo na pauzu. U drugom poluvremenu ista priča nizale su se prilike, a od tih je samo jedna iskorištena u 55 minuti Nikole Šilović u svom stilu i preciznim udarcem sa 18 metara. Na kraju nakon malo veće stanke i godišnji odmora obe ekipe su zadovoljne sa rezultatom.
Za SC Croatiju su igrali:Marijo Vuković, Ivica Tolić, Ivica Subašić, Nikola Šilović, Mario Galić, Markus Marić, Blago Džajkić, Robert Mijadinović, Ivan Grbavac, Nedeljko Novaković, Slobodan Milardović,Gojko Ostojić, Schweiger Michael, Franz Viola, Dinko Đivić, Andrija Pehar.